11 maart 2026

Beste buurtbewoners,

 

De komende periode worden er weer stappen gezet in het vernieuwingsproces van De Bosbergschool. Aanstaande maandag starten de sloopwerkzaamheden van het oude schoolgebouw. Hierdoor kan er tijdelijk wat extra activiteit en verkeer zijn rondom de oude school en het dorpshuis. We doen ons best om eventuele overlast zoveel mogelijk te beperken.

 

Voordat de sloop kan beginnen, worden aanstaande donderdag en vrijdag nog de laatste nutsvoorzieningen aangelegd die nodig zijn voor de sloop en de nieuwbouw. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd door hetzelfde bedrijf dat onlangs ook in het dorp aan de waterleiding heeft gewerkt. We gaan ervan uit dat dit zorgvuldig en zonder noemenswaardige hinder zal verlopen.

 

Het dorpshuis blijft tijdens de sloop- en bouwwerkzaamheden gewoon toegankelijk, ook voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgende week.

 

Wij houden u via deze weg graag op de hoogte van de ontwikkelingen rondom De Bosbergschool. Heeft u vragen of opmerkingen? Dan kunt u deze per e-mail sturen naar projectcommunicatie@sineth.nl.

 

Groet,

Jons Jeronimus

Project manager